Zdroj: http://padychbooks.com/volne-ke-stazeni-knihy/boure-ve-sklenici-piva  •  Vydáno: 15.8.2012 10:27  •  Autor: Padych

Bouře ve sklenici piva

Bouře ve sklenici pivaElektronická kniha ZDARMA ke stažení - Příběh pojišťováckého románu je zasazený do prostředí současné Ostravy, ale stejně tak by se mohl odehrát v kterémkoliv jiném městě u nás. Hlavní postavou příběhu je pojišťovací agent jedné maličké pojišťovny, který se potácí mezi úspěchy a neúspěchy.

Elektronická kniha ke stažení ve formátech PDF a MOBI

 

PDF MOBI
stáhnout stáhnout

Informace o elektronické knize:

V románu „Bouře ve sklenici piva – pojišťovácký román“ autor patřičně využil své  zkušenosti z praxe pojišťováka. Jsou zde znamenitě odpozorované situace a charaktery. Příběh je vylíčený velmi barvitě. Je zasazený do současné Ostravy, ale klidně se mohl odehrát v kterémkoliv jiném městě. Hlavním hrdinou je pojišťovák Pavel Jilemnický, který se vlivem seskupení několika značně nepříznivých okolností dostane do značných potíží. Hlavně je to román o touhách a nadějích. Kdo po ničem netouží, zpravidla se také ničeho dobrého nedočká... Román posloužil jako námět pro celovečerní film České televize „Každý den karneval“ s Pavlem Zedníčkem v hlavní roli (2005).